Вопросы/ответы

Заполните пожалуйста форму:

 
 
 
 
 
Ваш E-mail опубликован не будет.
Ваш вопрос будет опубликован позже, уже вместе с ответом на него.
1079 записей.
Віка Віка написал(а) 29.04.2021
Якщо заливати Водограй для очищення вигрібної ями через унітаз в будинку, чи почистяться каналізаційні труби?
ТМ Водограй Ответ от администратора: ТМ Водограй
При застосуванні через унітаз у будинку біопрепарату для очищення вигрібних ям каналізаційні труби не очищуются. Для видалення засорів з каналізаційного трубововоду потрібно застосувати біопрепарат Водограй руйнівник жиру сухий, який призначений саме для очищення труб каналізації.
Петр Петр написал(а) 25.04.2021
Можно ли использовать хлорсодержащие моющие средства (типа Доместоса) одновременно с биопрепаратом Водограй?
ТМ Водограй Ответ от администратора: ТМ Водограй
Для очистки выгребной ямы можно применять биопрепарат Водограй и одновременно использовать в бытовых целях препараты типа "Доместос".
Олександр Олександр написал(а) 22.04.2021
Доброго дня! Скажіть, будь ласка, чому при застосуванні біопрепарату для переробки гною і посліду Ви не рекомендуєте підкислювачі у кормах для тварин і птиці?
ТМ Водограй Ответ от администратора: ТМ Водограй
Присутність підкислювачів у кормах, як фактор зниження рівню pH, по-перше - подовжує термін їх придатності і зменшує ризик їх псування, а по-друге впливає на пригнічення мікробіологічної флори в шлунку тварин і птиці. Домашня скотина і птиця під впливом дії підкислювачів втрачає природний імунітет. Штучно занижений pH призводить до того, що екскременти не підлягають мікробіологічній переробці і фактично стають отруєю для бактерій - деструкторів фекального сміття. При створенні відповідних умов за допомогою нашого біопрепарату "Водограй чистий хлів", коли мінімізується контакт тварин і птиці зі своїми екскрементами, небезпека захворювань відкидається. Наші бактерії - прибиральники забезпечують чистоту в примішенні і витісняють патогенну хворобоутворюючу мікробіологічну флору. Таким чином, без застосування підкислювачів у корми і з викрористанням біопрепарату "Водограй чистй хлів" задіюється природна програма підтримання чистоти приміщень і стану здоров'я тварин і птиці.
Анатолий Анатолий написал(а) 19.04.2021
Если сначала в выгребную яму я применил Аллигатор шок, могу я потом использовать биопрепарат Водограй и какую дозу?
ТМ Водограй Ответ от администратора: ТМ Водограй
После первичного применения в выгребной яме биопрепарата Аллигатор шок в последующие месяцы можно перейти на применение биопрепарата Водограй. Доза Водограй должна быть очередной, регулярной, а не стартовой.
Марина Марина написал(а) 14.04.2021
Як пояснюється ефект розігріву глибокої підстилки? Звідки береться тепло?
ТМ Водограй Ответ от администратора: ТМ Водограй
При утриманні домашніх тварин і птиці на глибокій підстилці за технологією Водограй чистий хлів всередині неї завжди тепло. Таке явище є важливим для підтримки постійного процесу випаровування зайвої вологи, прискореної переробки екскрементів і нейтралізації хвороботворних мікроорганізмів. Але що ж є каталізатором прогріву?

Бактерії, що містяться в складі біопрепарату Водограй чистий хлів, формують численні колонії в усьому обсязі підстилкового матеріалу. Це виглядає так. Найтонша жива мікробіологічна плівка обволікає кожну ворсинку соломи і тирси, а також фрагменти екскрементів по всій площі та на всю глибину підстилки. Бактерії харчуються продуктами життєдіяльності тварин або птиці і органічним матеріалом підстилки. Цикл життєдіяльності клітини завершується розподілом кожної клітини бактерії на дві. При цьому виділяється теплова енергія. З урахуванням того, що в підстилковому матеріалі кількість клітин досягає, буквально, астрономічних цифр, виділене тепло формує температуру від + 35⁰С до + 70⁰С.

Жива природна грілка сприяє прискореній переробці гною, посліду та сечі, а також своєчасному випаровуванню очищеної вологи в атмосферу. Органічна тепла підстилка приємна і комфортна для контакту з тілом тварин і птахів і формує тепло в приміщенні. У гарячому середовищі, всередині підстилки гинуть можливі патогенні і хвороботворні мікроорганізми. Також в підстилці, що розігрівається бактеріями, не можуть мешкати гризуни, такі як миші, щури і різні комахи, що унеможливлює поширення інфекцій.
Сергій Сергій написал(а) 07.04.2021
Яким чином оприскувати купу з гноєм свиней, що знаходиться на вулиці просто неба?
ТМ Водограй Ответ от администратора: ТМ Водограй
Шановний Сергій, для обробки розведеним у воді біопрепаратом куп з гноєм просто неба можно використати лійку, невеличкий кухоль, віник, совок, або оприскувати рукою. Осад у вигляді крупінок розсипати по поверхні субстрату.
Після роботи з біопрепаратом не забувайте вимити руки з милом.
Яна Яна написал(а) 30.03.2021
Якщо відкачали з ями повністю всі стоки, яку стартову дозу біопрепарату водограй потрібно застосувати?
ТМ Водограй Ответ от администратора: ТМ Водограй
Коли у вигрібній ямі набереться рідина висотою від 10 см, застосуйте стартову дозу з розрахунку повністю наповненої ями. Не бажано відкачувати стоки більше, ніж 10% від загального об'єму. Рекомендую прочитита статтю на нашому сайті за посиланням: https://vodograi.org/library/household/why/
Яковенко Анна Яковенко Анна написал(а) 22.03.2021
Доброго дня! септік 10м3, це ліфтова шахта стінки без отворів, але дно грунт... скважина розташована від септіка за 5-7 м... таке купили разом з домом... заказували асенізатор.. зараз його немає - зламався.. талі води повністю наповнили септік.. хочемо викачати у садок.. але так і не зрозуміла через який час можна качати.. фекалій у септіку не багато , багато використаних битових вод і запах помірний. підкажіть будьласка по вашому продукту як зробити краще. Дякую.
ТМ Водограй Ответ от администратора: ТМ Водограй
Доброго дня, Анна! Через 72 години після внесення препарату можна відкачувати рідину, але не більше 10% від загального об'єму. Відкачування, що перевищує 10% об'єму погіршує поглинання, оскільки зменшує завданий тиск рідини у септику і призводить до зворотього потоку рідини у септик з грунту.
Джордж Джордж написал(а) 18.03.2021
В инструкции есть таблица с дозированием, и максимальный объём указан 18 м3. Какая должна быть стартовая и постоянная - ежемесячная доза водограя в выгребную яму при объёме 24 м3?
ТМ Водограй Ответ от администратора: ТМ Водограй
Уважаемый Джордж, при объёме выгребной ямы 24 м3 в качестве стартовой дозы биопрепарата Водограй нужно применить 270 грамм сухого препарата, разведённого в 5 л воды. Ежемесячная, регулярная доза препарата составляет 80 грамм.
Лада Лада написал(а) 15.03.2021
Откачали стоки из выгребной ямы. Какую стартовую дозу бактерий нужно вносить?
ТМ Водограй Ответ от администратора: ТМ Водограй
Уважаемая Лада, несмотря на то, что Вы откачали стоки, применять нужно стартовую дозу биопрепарата в соответствии с обычным состоянием наполненности выгребной ямы.
Рекомендую ознакомиться со статьями по проблеме откачивания стоков на нашем сайте по ссылкам:

https://vodograi.org/library/household/absorb/

https://vodograi.org/library/household/why/