Вопросы/ответы

Заполните пожалуйста форму:

 
 
 
 
 
Ваш E-mail опубликован не будет.
Ваш вопрос будет опубликован позже, уже вместе с ответом на него.
1088 записей.
Лідія Лідія написал(а) 21.11.2022
Вітаю! Підкажіть будь ласка, чи можна щось з ваших продуктів використовувати для біотуалетів на вулиці у зимову пору року
ТМ Водограй Ответ от администратора: ТМ Водограй
Мікробіологічні біопрепарпати дієві при температурі середовища, в якому вони застосовуються,від +5 градусів і вище. Для переробки бактеріями екскрементів необхідним компонентом є наявність і постійне, регулярне надходження у резервуар води. При температурі нижче, ніж +5 градусів і за відсутності води бактерії не можуть працювати ефективно. Саме тому в біотуалетах використувуються небезпечні отруйні хімічні препарати. А сама назва "біотеалет" ніякого відношення до біотехнологій не має, а є лише маркетинговим прийомом.
Эмма Эмма написал(а) 10.11.2022
По какому принципу работает глубока подстилка. Куда девается навоз и моча, после того, когда попадают в солому и опилки?
ТМ Водограй Ответ от администратора: ТМ Водограй
Шановна Емма, глибока підстилка з соломи та тирси, що оброблена бактеріями "Водограй чистий хлів", має високу концентрацію цих мікроорганізмів. Вони харчуються гноєм тварин, сечею і послідом птиці. Підстилку можна порівняти із своєрідним шлунком, всередину якого попадають екскременти. Гній, послід і сеча перетворюються під дієб мікробіологічних процесів у воду (H2O), вуглекислий газ (Co2) і теплову енергію. За рахунок утворення тепла вода випаровується з підстилкового матеріалу. Таким чином продукти життєдіяльності тварин і птиці не накопичуються у підстилці, відсутній сморід, а підстика завжди тепла і затишна для їїт мешканців.
Володимир Володимир написал(а) 03.11.2022
Яким чином усунути запахи з каналізаційної вигрібноїями. Чи можуть допомогти ваші біопрепарати?
ТМ Водограй Ответ от администратора: ТМ Водограй
При застосуванні наших біопрепаратів Ви гарантовано видалите сморідні запахи отруйних газових випаровувань з Вашої каналізації. Прочитайте нашу статтю за посиланням:
https://vodograi.org/uk/library/household/smell/
Наталія Наталія написал(а) 28.09.2022
Доброго дня. Скажіть будь ласка, препарат Алігатор шок для вигрібних ям,можна використовувати осінню, зимою?
ТМ Водограй Ответ от администратора: ТМ Водограй
Добрий день, Наталія! Біопрепрат Аллігатор ШОК можна використовувати у будь-яку пору року. Дуже важлива безпосередньо температура стоків у вигрібній ямі. Якщо ви користуєтесь постійно каналізацією, а обʼєм ями близько 4 м3, то температура навіть в лютому місяці, переважно, не опускається нижче + 10 градусів. Точніше можна сказати лише скориставшись термометром.
Сергій Сергій написал(а) 27.09.2022
Маю вигрібну яму 3 м3. Хочу почистити її. Чи будуть працювати бактерії взимку?
ТМ Водограй Ответ от администратора: ТМ Водограй
Шановний Сергій, під землею у вигрібній ямі, куди постійно зливаються каналізаційні стоки, встановлюється середня температура від +10 до +16 градусів круглий рік. Це задовільна температура для ефективної роботи бактерій, що харчуюються органічними нечистотами. Застосовуйте біопрепарат у зимній період і підтримуйте чистоту стоків і довкілля.
Борис Борис написал(а) 14.09.2022
Можна наливати воду у туалетну яму не кожного дня, а тільки раз на тиждень?
ТМ Водограй Ответ от администратора: ТМ Водограй
Шановний Борис, вода є носієм розчиненого в ней кисню. Кисень споживають бактерії, що харчуються екскрементами. У вчорашній воді брак кисню, тому що його спожили бактерії. Тому щоденне наповнення водою туалету обов'язкове.
Дмитрий Дмитрий написал(а) 22.08.2022
Уважаемый производитель. А может ли данный препарат быть использован для кассетных туалетов используемых в мото-каравнах. Меня волнует аспект выделения СО2, т.к. в таких туалетах используют закрытый тип ёмкости для сбора нечистот и нельзя пренебрегать давлением СО2.
ТМ Водограй Ответ от администратора: ТМ Водограй
Шановний Дмитро, біопрепарати, що ми виробляємо, не можуть бути використані у каситних туалетах. Бактерії аеробного типу, що в складі біопрепарату, використовують кисень, розчинений у воді. Якщо доступ до атмосферного повітря у рідині і продуктів життєдіяльності відсутній, то неможлива природня аерація. Виділення СО2 (вуглекислуго газу) внаслідок работи бактерій не призводить до небезбеки, концентрація і тиск незнеачні.
Катерина Катерина написал(а) 17.08.2022
Чи прибереться сморід від купи з гноєм свиней, що на дворі, якщо її полити біопрепаратом?
ТМ Водограй Ответ от администратора: ТМ Водограй
Шановна Катерино, після обробки купи з гноєм біопрепаратом Водограй чистий хлів, розведеним у воді у співвідношенні 100 грамів сухого біопрепарату, розведенного у воді на 3 м3 гною протягом 2-х місяців відбудеться приготування високо концентрованого ферментованого органічного добрива найвищої якості. Об'єм маси продуктів переробки зменшиться у 2 рази. Вже через 24 години відбудеться значне зменшення сморіду. Підтримуйте вологість купи до 70%, щоб забезпечити ефективність роботи бактерій.
Володя Володя написал(а) 15.07.2022
Обов'язково у вуличний туалит лити воду? Якщо не лити бактерії будуть працювати?
ТМ Водограй Ответ от администратора: ТМ Водограй
Для ефективної роботи бактерій у вигрібній ямі під вуличним туалетом потрібно щоденно наливати у яму воду. Вода - є середовищем, в якому розвивається мікробіологічний процес переробки екскрементів. Вода є носієм розчиненого кисню, який потрібний аеробним бактеріям. Весь час фекалії повинні бути перекриті шаром води. Зникнення води хлча б на мить призводить до загибелі бактерій.
Людмила Людмила написал(а) 16.02.2022
При какой температуре воздуха или воды можно начинать очистку биопрепаратом водоёма?
ТМ Водограй Ответ от администратора: ТМ Водограй
Уважаемая Людмила, бактерии активно начинают очищать водоём при температуре воды от +10 градусов и выше. Причём, следует измерить температуру на дне водоёма и на его поверхности. Если разница между полученными результатами измерений существует, то необходимо использовать принудительную циркуляцию воды с помощью аэрации или устройства фонта. Это способствует интенсивности потока воды, её перемешиванию, доставке кислорода с поверхности на дно и установлению однородной температуры в водоёме.